.

WiFi Projector со 100 Екран на проектор, Vilinice Native 1080p 8500L Bluetooth Projector 4K поддржан филмски проектор 100,000 животни часови компатибилен со ТВ Стик, Року, HDMI, USB, TF, VGA, AUX, AV

WiFi Projector со 100 Екран на проектор, Vilinice Native 1080p 8500L Bluetooth Projector 4K поддржан филмски проектор 100,000 животни часови

DEN 3039.84

Стока
Достапно е за нарачката

Осветленост : 8500 луксуз Сооднос на контраст на слика : 10000 : 1. Големина на проекцијата : 50 "-300" (вклучен екранот на проекторот). Растојание на проекторот : 70 "-325" (1,8m-8. Корекција на клучот : ± 30 °. Аспект Односот : 4 : 3/16 : 9. Lifeивот на ламбата : 100,000 часа. Метод на поврзување : Wi Fi безжичен и жичен. Најновата врска Wi Fi & USB : Толку многу луѓе сакаат да ги пренесат своите екрани за паметни телефони на проектори за искуство со гледање со голем формат. Проекторот Вилинице Wi Fi ги реши овие проблеми. Потребни се само два чекори за лесно да се проектираат. Поддржува жична и безжична проекција на i OS and Android systems. The latest built-in Bluetooth chip can freely connect your Bluetooth headsets, Bluetooth speakers and soundbars. Native 1080 P and 8500 L LCD projectors : Original 1920x1080 P, that is 720 P color four reduction accuracy twice, 8500 L lumens, 10000 : 1 contrast, Во вашето искуство за гледање, деталите за сликата се појасни, боите се пореални и природни, што ви носи извонредно филмско искуство. Hifi стерео звучници и напреден систем за ладење на циркулацијата : Проекторот е опремен со два стерео звучници од 10 W HIFI и систем за звук на SRS, за да можете да уживате во извонредно искуство со звук. Нашиот видео -проектор усвојува технологија за контрола на температурата. Тим составен од 2 независни интелигентни навивачи за прилагодување на брзината може да ја прилагоди брзината во реално време според температурата, а со тоа да ја минимизира потрошувачката на енергија и да го продолжи животот на ламбата на 100,000 часа. Проектор за мултимедија за домашно кино : Опремени со разни пристаништа, како што се VGA/USB/HDMI/AV/SD/аудио излез, проекторот на отворено филм ви овозможува лесно да преземате од компјутер, монитор, ТВ, PS4, ДВД плеер, итн. Со корекција на Искривување на клучот и прилагодување на фокусот, ќе го добиете и најдобриот агол на гледање и големината на гледање. Големината на проекцијата е компатибилна со 45 "до 300", а растојанието од проекција е 1,5 до 9 m. 24 месеци и професионална поддршка за живот : Регистрирајте го производот и активирајте ја гаранцијата по приемот на видео-проекторот, ќе добиете 2-месечна продолжена гаранција и 24-месечна гаранција. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Најновата Wi Fi и USB врска : Толку многу луѓе сакаат да ги пренесат своите екрани за паметни телефони на проектори за искуство со гледање во голем формат. Проекторот Вилинице Wi Fi ги реши овие проблеми. Потребни се само два чекори за лесно да се проектира. Поддржува жична и безжична проекција на i OS и Android системи. Најновиот вграден чип Bluetooth може слободно да ги поврзе вашите слушалки за Bluetooth, Bluetooth звучници и звучни ленти. Мајчин 1080 P и 8500 L LCD проектори : Оригинални 1920x1080p, што е 720p боја Четири точност за намалување двапати, 8500 L лумени, 10000 : 1 контраст, во вашето искуство за гледање, деталите за сликата се појасни, боите се пореални и природни, што ви носи вонредно вонредно филмско искуство. Hifi стерео звучници и напреден систем за ладење на циркулацијата : Проекторот е опремен со два стерео звучници од 10 W HIFI и систем за звук на SRS, за да можете да уживате во извонредно искуство со звук. Нашиот видео -проектор усвојува технологија за контрола на температурата. Тим составен од 2 независни интелигентни навивачи за прилагодување на брзината може да ја прилагоди брзината во реално време според температурата, а со тоа да ја минимизира потрошувачката на енергија и да го продолжи животот на ламбата на 100,000 часа.

Особините