.

Атлетски велосипедисти со атлетски велосипедисти на чудење со џебови - Детска одбојка фудбалска танц јога што работи шорцеви за велосипеди

Атлетски велосипедисти со атлетски велосипедисти на чудење со џебови - Детска одбојка фудбалска танц јога што работи шорцеви за велосипеди

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

75% полиестер, 25% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Дизајн на двојно џеб : Девојки одбојка со јога -велосипедисти шорцеви се дизајнирани со џебови од двете страни кои се доволно длабоки за да држат мали предмети како што се мобилни телефони, картички и клучеви. Овој дизајн гарантира дека предметите се безбедни и нема да испаднат за време на вежбањето. Меки и мазни - чудење одбојка фудбалски велосипедисти шорцеви се изработени од висококвалитетна мека и мазна ткаенина која обезбедува одлична дишеност на зглобовите и добра покриеност за да се обезбеди вашето дете да се чувствува удобно за време на вежбањето. Одличен дизајн на сечење - Атлетски танц на чудни девојки од одбојка за велосипедисти за одбојка на јога обезбедува поддршка во сите области на кои им е потребна, а удобната и цврста еластична лента за половината продолжува со активностите и движењата на вашето дете. Триаголниот блок на ткаенина во пределот на препоните избегнува потпевнување и обезбедува рамен слој за дистрибуција на притисок, дозволувајќи му на детето да се движи слободно и без ограничување.

Особините