.

Puccy 2 Pack Film Protector, компатибилен со Acer Spin 5 SP513-53N 13.3 Силиконски тастатура за тастатура за тастатура, насловната страница на плочата за стакло-Нова верзија

Puccy 2 Pack Film Protector, компатибилен со Acer Spin 5 SP513-53N 13.3 Силиконски тастатура за тастатура за тастатура, насловната страница

DEN 255.68

Стока
Достапно е за нарачката

Погледнете го насловот за компатибилни модели Спречете го општото носење и солза на копчињата на тастатурата предизвикано од дневна употреба. Силиконски материјал со висок квалитет, издржлив, здрав и еколошки. Водоотпорен и испоротник на прав, заштити го вашиот лаптоп од течно истурање, прашина и други загадувачи. Отстранлив и песок, чувајте го чисто и направете го секогаш да изгледа ново. Детали за производот : 1. Изработено од врвен силиконски материјал, мек и издржлив, здрав и безбеден за употреба. Ултра тенка дебелина за да се минимизира мешањето на пишување, мазниот и еластичен силиконски материјал ви дава пријатно искуство за пишување. Водано отпорно, испуштање на прашина, го штити вашиот лаптоп од истури, прашина и други загадувачи. Ваш и еднократно, може да се мие во вода и повторно да се користи многу пати.

Особините