.

Animalубител на животни миленичиња Вајмаранер кутре куче мама тато Вајмаранер Санта шепа 2021 украс за новогодишна елка

Animalубител на животни миленичиња Вајмаранер кутре куче мама тато Вајмаранер Санта шепа 2021 украс за новогодишна елка

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 3*3 во / 7,6*7,6 см Погодни за повеќето новогодишни елки. Материјал со висок квалитет : направен од цврсто и густо пластично парче. Печатениот дизајн е јасен за да се обезбеди не е избледена бојата. Божиќниот украс е отпечатен од 2 страни. Вклучува висина јамка за златен кабел за лесно да виси на вашата елка. Овој производ ќе биде совршен за украсување на вашиот дом и да стане дел од вашата традиција за празници. Прославете важни настани со украс за чување додадете во количката и купете сега! - Прекрасен украс со висок квалитет што стануваат богатства на следните години. Совршен начин да ја завршите вашата новогодишна елка - направена од мика пластика, избегнувајте продолжено изложување на вода и високи температури - Мерки за украси на новогодишна елка 3*3 во / 7,6*7,6 см гаранција : многу убав украс, ако го прими скршено (што е многу ниско Шанса, околу 0,5%), целосна наплата или замена за вас без поставено прашање! Ако ви се допаѓа овој Божиќен украс, ве молиме поддржете нè и другиот купувач со коментар подолу.

Особините