.

Капа за бејзбол во ерата на Виетнам

Капа за бејзбол во ерата на Виетнам

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% акрилик Затворање на кука и јамка. Само миење на рацете. Затворање на кука и јамка. Квалитетно шиење и вез. Една големина најмногу одговара. Погодно за секојдневно носење, како што се затворено, отворено, вежбање и обични прилики. Ветеран на Ера во Виетнам (лента) (лепенка) Бејзбол капа (црна). Одлични идеи за подароци. Комбинирајте се со нашиот избор на иглички. Супер подароци за роденден, годишнина, Божиќ, за семејство, пријатели и себе. Квалитетно шиење и вез.

Особините