.

Рачно нацртано Акварело срце 84x55in кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за складирање торбички за торбички за училишни работи девојчиња девојчињ

Рачно нацртано Акварело срце 84x55in кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за складирање торбички за торбички за

DEN 255.84

Стока
Достапно е за нарачката

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Мулти-функција] : Може да се користи како молив, козметичка кеса, торба за мобилни телефони, торба за организатор на пасоши и торба за монети. [Шарена шема] : Различни модели на нашиот молив, само изберете го омилениот!. [Одличен подарок] : Нашиот случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирањето на вашите деца, роденден! [Гаранција и услуга] : Ако не сте целосно со нашата торба со молив, едноставно вратете ги во рок од 30 дена за целосна наплата. [Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат. [Мулти-функција] : Може да се користи како молив, козметичка кеса, торба за мобилни телефони, торба за организатор на пасоши и торба за монети.

Особините