.

Божиќна врата закачалка венец од влезна врата Декор мртви гранки лоза прстенка за прстени Божиќна трска венец креативни wallидни приврзоци Божиќен венец црвен венч?

Божиќна врата закачалка венец од влезна врата Декор мртви гранки лоза прстенка за прстени Божиќна трска венец креативни wallидни приврзоци

DEN 324.80

Стока
Достапно е за нарачката

За затворен и надворешен декор - овој прекрасен венец од венец е одличен за украсување на декорацијата за дома, продавница, канцеларија и училница Идеално за влезна врата, wallид, камин, прозорец за продавници, просторија и украсување на новогодишни елки. Прекрасен Божиќен декоративен венец - Среќен Божиќен венец е одлична декорација за доаѓањето на Божиќ, обесете го и добредојде на среќниот празник да дојдете со вашето семејство и пријатели. Идеја за подароци и бесплатно ризик - украсот на венецот е добра идеја за подароци за вашето семејство и пријатели и им посакува среќен Божиќ. Прекрасни божиќни елементи-Венецот е украсен со големо црвено лак, златни bellвонари, пет starвездички, зелени бор Твигсад радост на вашиот Божиќ. Издржлива со умерена големина - Дијаметарот на венецот е декорација на врата и wallид од 35 см. Направено од трајна пластика, можете да го ставите венецот за следниот Божиќ и да оставите на среќа. За затворен и надворешен декор - овој прекрасен венец од венец е одличен за украсување на декорацијата за дома, продавница, канцеларија и училница. Идеално за влезна врата, wallид, камин, прозорец за продавници, просторија и украсување на новогодишни елки. Прекрасен Божиќен декоративен венец - Среќен Божиќен венец е одлична декорација за доаѓањето на Божиќ, обесете го и добредојде на среќниот празник да дојдете со вашето семејство и пријатели.

Особините