.

Садови и тави Организатор Организатор на капаци за складирање на решетки за складирање на софтвер за проширување на црниот држач за решетки со 10 парчиња прилагодл?

Садови и тави Организатор Организатор на капаци за складирање на решетки за складирање на софтвер за проширување на црниот држач за решетки

DEN 415.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Може ли да складираме со различна големина за готвење со големина】 10 парчиња прилагодливи делители може да се поправат насекаде според големината на шпоретите Значи, оваа ширина на одделот за организатор на садови и тави е флексибилна и погодна за сите садови, тави, капаци, софтвер за печење и други готвачи. 【Погодно за кој било кујнски кабинет или countertop】 Должината на решетката за организатор на капакот на тенџере може да се прилагоди за да се исполнат вашиот шкаф или фиока од 11,8 инчи до 22,8 инчи. Може да одвои две парчиња мали капаци за капаци или да направи еден организатор за трошење на тави. 【Потрајни со цврста конструкција и дизајн на надградба】 Решетката за тенџере е направена од челик со тешки челици и држи тешки прибор за готвење нема проблем со промена на формата. Делителот на обликот U може стабилно и безбедно да ги држи капаците. Дизајнот на базата на брановидни линии може да се погрижи садот за готвење да држи доволно добро особено за садовите, нема да се лизне. 8 парчиња силиконски стапала инсталирајте на дното на рамката за да избегнете гребење на countertop или кабинетот. 【Широко заштеда на апликација и простор】 Оваа решетка може да биде организатор на садови, организатор на тави, организатор на капаци, организатор на Bake Wares, Организатор на плочи, Организатор за готвење со сите типови. Складирање на сите ваши готвачи уредно што може да заштеди многу простор и лесно може да се најде потребниот прибор за готвење. Тоа е добар избор за ограничен простор. Уреден прибор за готвење ви дава добро расположение за готвење. 【Нема потреба од алатка што лесно инсталирајте】 Само треба околу три минути за да ја завршите инсталацијата според упатството и нема потреба од никаква алатка. Децата исто така можеа да го завршат. Тоа е совршен подарок за вашата кујна. 【Може ли да складираме со различна големина за готвење со големина】 10 парчиња прилагодливи делители може да се поправат насекаде според големината на шпоретите. Значи, оваа ширина на одделот за организатор на садови и тави е флексибилна и погодна за сите садови, тави, капаци, софтвер за печење и други готвачи. 【Погодно за кој било кујнски кабинет или countertop】 Должината на решетката за организатор на капакот на тенџере може да се прилагоди за да се исполнат вашиот шкаф или фиока од 11,8 инчи до 22,8 инчи. Може да одвои две парчиња мали капаци за капаци или да направи еден организатор за трошење на тави. 【Потрајни со цврста конструкција и дизајн на надградба】 Решетката за тенџере е направена од челик со тешки челици и држи тешки прибор за готвење нема проблем со промена на формата. Делителот на обликот U може стабилно и безбедно да ги држи капаците. Дизајнот на базата на брановидни линии може да се погрижи садот за готвење да држи доволно добро особено за садовите, нема да се лизне.

Особините