.

Оригиналите на Адидас Оригиналс Оригинали се опуштени на преглед

Оригиналите на Адидас Оригиналс Оригинали се опуштени на преглед

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

99% полиестер, 1% спандекс Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Нашите памучни производи поддржуваат одржливо земјоделство со памук - ова е дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. Везено прегледот на прегледот лого. Печатен Seamtape. Везено брендирање во грб. Среден прекриен пред-крива. Класик на наследство што е секогаш во стил. Изградена во опуштена памучна двојка, оваа капа од трева има класичен дизајн со шест панели и заоблен облик. Везењето на логото ги става Адидас гордо пред и центар.

Особините