.

Vonmählen Потпис за враќање на мобилниот телефон Држач за прсти на прсти Магнетна и функција за статив - компатибилен со iPhone и кој било паметен телефон - елегантен држач

Vonmählen Потпис за враќање на мобилниот телефон Држач за прсти на прсти Магнетна и функција за статив - компатибилен со iPhone и

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Безбедно : Backflip нуди флексибилност и безбеден зафат - како статив за мобилен телефон или селфи прстен Заменливиот прстен за мобилни телефони ви овозможува да користите различен дизајн на задниот дел во секое време. Издржливост : Изградбата на држачот на прстот на мобилниот телефон нуди максимална издржливост. Ова го прави држачот на прстот на мобилниот телефон траен и стабилен придружник за секој момент. Дизајн : Backflip одговара на секој паметен телефон заради неговиот елегантен дизајн. Backflip е исклучително рамен како држач за паметни телефони и исто така е погоден за корисници со лева рака. Разновиден : Backflip е подготвен да го користи како држач за мобилен телефон со рачка. Backflip е совршен држач за прсти за секој мобилен телефон и ги држи скоро сите случаи, освен силиконски случаи. Монт : Каде и да сакате да го имате вашиот паметен телефон во поглед : со практична точка и силно лепило од 3 метри, вашиот мобилен телефон може да се прикачи скоро каде било. Безбедно : Backflip нуди флексибилност и безбеден зафат - како статив за мобилен телефон или селфи прстен. Заменливиот прстен за мобилни телефони ви овозможува да користите различен дизајн на задниот дел во секое време. Издржливост : Изградбата на држачот на прстот на мобилниот телефон нуди максимална издржливост. Ова го прави држачот на прстот на мобилниот телефон траен и стабилен придружник за секој момент.

Особините