.

25 во 1 мала мини поправка прецизност Не-магнетски комплет за алатки за шрафцигер

25 во 1 мала мини поправка прецизност Не-магнетски комплет за алатки за шрафцигер

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Опис : * Сосема нов и висок квалитет * 25 парчиња мини -поправка на комплет за прицврстување на алатки поставени за очила за очила за очила за часовници * мини и лесен за носење. * Вклучува пакет отпорен на удар. * Вклучува сноп и шрафцигер за глава. * Имајте челични лопати со прецизни совети за земја. * Имајте метални рачки со жлебови и ротирачки крај. *Главни материјали : Chromium vanadium челик*Големина : Околу 105*65*20mm (преклопување), околу 200*105mm (проширување)*Спецификација на шрафцигер : T2, T3, T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T10, T15 1.0 Cross, 1,2 Cross, 1,5 Cross, 2.0 Cross, 3,0 Cross 1,0 директно, 1,5 директно, 2,0 S TRAIGHT, 3,0 директно 0,8 5-starsвезди тип, 1,2 тип од 5 starsвезди, 2,0 y тип 2.3 триаголник и трн.

Особините

T2, T3, T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15 1.0 cross, 1.2 cross, 1.5 cross, 2.0 cross, 3.0 cross 1.0 Straight, 1.5 Straight, 2.0S traight, 3.0 Straight 0.8 5-stars type, 1.2 5-stars type, 2.0 Y type 2.3 triangle and thimble :