.

Организатор на бамбус за зачини за зачини со Pinnacle Countertop-Организатор за зачини за еколошки зачини со Еко 3-тина полица за зачини-простор заштеда

Организатор на бамбус за зачини за зачини со Pinnacle Countertop-Организатор за зачини за еколошки зачини со Еко 3-тина полица за

DEN 479.84

Стока
Достапно е за нарачката

✅ Зачувајте го вашиот кујнски простор - Овој организатор за сезони е разноврсен бидејќи може да се користи и поставени и во исправена позиција Совршено се вклопува во вашата фиока или кабинет. Кога ќе дојде време за готвење, едноставно извадете го и ставете го исправено на вашиот countertop за полесен пристап. ✅ Корисни подароци за домашни готвачи - Вертикалната решетка за зачини доаѓа во убаво дизајнирана кутија што го прави одличен домаќин, роденден и Божиќен подарок за жени или мажи. Дајте му подарок на вашата сакана личност што тие навистина ќе го користат и ценат секој пат кога ќе готват. Rack Bamboo Spice Rack не само што изгледа одлично во кујната, туку и го прави готвењето позабавно и полесно. ✅ Три нивоа за зачини за зачини - Организаторот за зачини за зачини за готвење Pinnacle за фиока е доволно мал за да се вклопи во повеќето фиоки, но сепак е доволно голема за да одржи значителна количина на зачини. ✅ Компатибилен со повеќето тегли за зачини - Оваа решетка за складирање на зачини со тегла има три нивоа на 2 ″ x 10,8 ″ за да ги ставите теглите за зачини. Длабочината на 2 ″ е повеќе од доволно за стандардни тегли за зачини, така што во повеќето случаи, можете да вклопите 6 зачини тегли во еден ред - 18 на целата решетка. ✅ Чувајте ги вашите зачини организирани - Нашиот организатор за зачини во кујната е совршен лек за неуредна фиока за зачини. Ставете ги уредно на полицата зачини и никогаш не грижете се повторно да ги истурите вашите зачини. ✅ Зачувајте го вашиот кујнски простор - Овој организатор за сезони е разноврсен бидејќи може да се користи и поставени и во исправена позиција. Совршено се вклопува во вашата фиока или кабинет. Кога ќе дојде време за готвење, едноставно извадете го и ставете го исправено на вашиот countertop за полесен пристап. ✅ Корисни подароци за домашни готвачи - Вертикалната решетка за зачини доаѓа во убаво дизајнирана кутија што го прави одличен домаќин, роденден и Божиќен подарок за жени или мажи. Дајте му подарок на вашата сакана личност што тие навистина ќе го користат и ценат секој пат кога ќе готват. Rack Bamboo Spice Rack не само што изгледа одлично во кујната, туку и го прави готвењето позабавно и полесно.

Особините