.

Амазон Бренд - Равана Дом модерни отворено внатрешен двор за јадење столици со перница, отпорен на временски услови ПЕ ратан плетен - црна

Амазон Бренд - Равана Дом модерни отворено внатрешен двор за јадење столици со перница, отпорен на временски услови ПЕ ратан плетен - црна

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Димензии на производот : 33,5 ”H x 23 Современа фотелја за јадење погодна за употреба на отворено; Идеално за внатрешен двор, трем или балкон. ПЕ ратан плетен со издржлива челична рамка и меко перничето седиште за додадена удобност; црна боја; Покривот на седиштето се отстранува за чистење. Перница е полиестерска ткаенина со капење со полиестерско влакно; Покривот на седиштето се отстранува за чистење. Материјалите отпорни на временски услови се спротивставуваат на бледнее и влошување; Поддршка за рамка за столици до 250 фунти. Брзо и лесно склопување; вклучени упатства. Димензии на производот : 33,5 ”H x 23. Современа фотелја за јадење погодна за употреба на отворено; Идеално за внатрешен двор, трем или балкон. ПЕ ратан плетен со издржлива челична рамка и меко перничето седиште за додадена удобност; црна боја; Покривот на седиштето се отстранува за чистење.

Особините