.

Богатства на Каролина CJ1041-HCNL буква H Шеврон виолетова и златна керамичка ноќна светлина, компактен, ул-сертифициран, идеален за спална соба, бања, расадник, ходник, к

Богатства на Каролина CJ1041-HCNL буква H Шеврон виолетова и златна керамичка ноќна светлина, компактен, ул-сертифициран, идеален за спална

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Шарена керамичка плочка ноќна светлина Мерки 6x4x3 инчи. Направено во САД од нашите уметнички дела. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Шеврон - Подароци за училишни бои, Шеврон - колекционерски бои во училиштата, Шеврон - Училишни бои ноќна светлина. Шарена керамичка плочка ноќна светлина. Мерки 6x4x3 инчи. Направено во САД од нашите уметнички дела. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка.

Особините