.

Неродеко 20 парчиња Приклучок За Напојување Кука Слика Висечки Куки Куки За Налепници Држачи За Кабли За Жици Мантил Ѕид Кука Луфа Кука Туш Пешкир Кука Приклучок За?

Неродеко 20 парчиња Приклучок За Напојување Кука Слика Висечки Куки Куки За Налепници Држачи За Кабли За Жици Мантил Ѕид Кука

DEN 1464.00

Стока
Достапно е за нарачката

ТРАНСПАРЕНТНА БЕСПРЕКОРНА КУКА користи Одлично решение за одржување на вашето биро чисто и организирано и лесно достапно кога ви се потребни КАБЕЛСКИ КУКИ Лепило Закачалка може да се отстрани без да остави траги и да не ја оштети површината на објектот. ТУШ кука Може да се отстрани без да остави траги и да не ја оштети површината на објектот. ПРИБОР ЗАКАЧАЛКА Мазна површина, издржлива, лесно може да создаде поудобен простор за вас. ПРИКЛУЧОК ДРЖАЧИ Мултифункционален и повеќенаменски, може да биде да ја организирате вашата различна проверка на конецот, правејќи го вашиот простор поуреден и уреден. Пакет Листа 20 х Приклучок Куки Карактеристики - Пакет вклучува доволно приклучок куки, чување на вашиот приклучок стап на. - Материјал : Пластична Закачалка За Приклучок. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење на куки за клучеви за крпи. - Лесно за лепење и нема да ги оштети вашите ѕидови, нема потреба од шајка и дупчење. Лесно се отстранува без површинско оштетување држачи за ѕидни приклучоци. - Боја : Транспарентен Кујнски Ѕид Закачалка. - Големина : Околу 6, 00Х6, 00Х2, 50см/2, 36Х2, 36Х0, 98 инчен слој ѕид Кука.

Особините