.

Сабота Кожата Лице Навлажнувачки Крем Вода Крем Мини Големина, Вегетаријанска Природни Лицето Навлажнувачки Крем масло-слободен Гел Крем Од Алјаска Глечер Вода д?

Сабота Кожата Лице Навлажнувачки Крем Вода Крем Мини Големина, Вегетаријанска Природни Лицето Навлажнувачки Крем масло-слободен Гел Крем Од

DEN 784.00

Стока
Достапно е за нарачката

НОВА МИНИ ГОЛЕМИНА! Длабока хидратација и навлажнување : Глечерската Вода На Алјаска, водата богата Со Минерали ја штити кожата и видливо хидрира XPERTMOIST, ова е единствена формула која го забрзува навлажнувачкиот процес на кожата, додека ја одржува виталноста на кожата и спречува дехидрација на кожата. Формула без масло. Природни / вегански состојки : Екстракти од глечерска вода На Алјаска и Исландски мов, кои можат ефикасно да ја смират кожата и да го намалат видливото црвенило при навлажнување. Подобрете ја досадноста/нерамна текстура. ЗАГРИЖЕНОСТ ЗА КОЖАТА : Сувост, Досада, Нерамна Текстура и Пори. Безбеден за чувствителна кожа. Не пропуштајте да ја загрижите вашата кожа за да ја понесете оваа мини големина со вашето патување!. ТЕСТИРАН ДЕРМАТОЛОГ. НЕМА ПАРАБЕНИ, СУЛФАТИ, СИНТЕТИЧКИ МИРИС ИЛИ СИНТЕТИЧКА БОЈА. Суровост слободен. Формула без масло.

Особините