.

Дете Момче Девојка Најдобра Мајка Некогаш Маица Љубов Мајка Ми Подароци За Мајки Ден Деца Маици Кошула

Дете Момче Девојка Најдобра Мајка Некогаш Маица Љубов Мајка Ми Подароци За Мајки Ден Деца Маици Кошула

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

95% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Мајки ден мало дете и мали деца маица : Сакам Мајка Ми Диносаурус И Имам Најдобар мама писмо срце отпечатоци; Симпатична девојка момче мајки ден облека за вашите мали деца. Идеја за подарок за денот На Мајките од ќерка/син : Одлична кошула за да и покаже на мама колку сакала; незаборавни подароци за мама од деца ќерка или син; Мајкаурус и Ќеркиаурус, Сонсаурус; совршена детска облека за славење и правење да се чувствува екстра посебно. ДЕТАЛИ : Класична маица за вратот на екипажот, лесна за усогласување со различни стилови на облека и фармерки; стил На Удобност изработен од пријателски памучен материјал, мек, удобен и дише. Дизајн на кратки ракави идеален за пролет, лето и aut. МАТЕРИЈАЛ : 95% памук, 5% Спандекс, еластичен и мек удобен за носење. ГОЛЕМИНА : Одговара за 18 месеци до 7 години дете/мало момче и девојчиња. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини, ако вашето бебе е очигледно над просекот, може да размислите да нарачате поголема големина отколку што е предложено. Мајки Ден Кошула - САКАМ МАЈКА ми - ИМАМ НАЈДОБРА МАЈКА НЕКОГАШ - Облека За Дете Момче Девојка Диносаурус Детски Кошули, погоден за пролет, лето, aut; Идеја За Подарок за денот На Мајките од ќерка/син/внука/внук, одлична кошула за да и покаже на мама колку сакаше; незаборавни подароци за мама од деца ќерка или син; Мајкаурус и Ќеркиаурус, Сонсаурус; совршена детска облека За славење и правење чувствувајте се екстра Посебно.

Особините