.

Двонасочна Рачна Балонска Пумпа, 2 Пакети Случајни Бои-Рачна Воздушна Пумпа За Балони За Детски Забави Снабдува Додатоци, Надувувач На Балони Со Рака, Рачна Пумпа З?

Двонасочна Рачна Балонска Пумпа, 2 Пакети Случајни Бои-Рачна Воздушна Пумпа За Балони За Детски Забави Снабдува Додатоци, Надувувач На Балони

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Двојно Дејство : нашиот надувувач на балони пумпа воздух и во нагоре и надолу, правејќи ја инфлацијата на балонот двојно побрзо од традиционалните рачни пумпи Пренослив и Економичен : за разлика од електричната балонска пумпа, нашата рачна балонска пумпа е лесна за носење и без бучава, што ја прави совршена за тивки работни места и употреба во движење. Издржлив Дизајн : нашата балонска пумпа е изградена да трае со надграден пластичен материјал кој може да издржи честа употреба, што го прави погоден и за возрасни и за деца. Разновидна Воздушна Пумпа : нашиот надувувач на балони може да надува разни видови балони и повеќето надувувања, што го прави задолжителен додаток за секоја забава или настан. 2-Пакет Со Случајни Бои : Матиран изглед и со придобивки од брзо пумпање и брза инфлација на воздухот за балони. 2-спакувајте во случајни бои. Рачна Балонска Пумпа со двојно Дејство, 2 Пакувања, Случајна Боја, Брза Пумпа за Дување Балони, Додатоци За Украси За Забави, Надувувач На Балони, Рачна Воздушна Пумпа за Рачна Пумпа За Балони.

Особините