.

Мамакул Велосипед Рамен Сет Дуфел Торба За Носење Рамо Платнена Патна Торба За Спортски Танц Во Теретана Викенд Патување

Мамакул Велосипед Рамен Сет Дуфел Торба За Носење Рамо Платнена Патна Торба За Спортски Танц Во Теретана Викенд Патување

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 17,7 х 9 х 9 инчи, Одлично За шкафчиња за теретана не заземаат премногу простор Главната преграда со патент, патентите се мазни и издржливи. Одлична торба за теретана,вежбање,спорт,јога, патување преку ноќ и активности на отворено. Оваа лесна торба за буре/спорт е совршена за мажи,жени,деца,момчиња и девојчиња. Доаѓа со прилагодлив, отстранлив ремен за рамо што е погоден за разноврсно носење;ременот за рамо со подлога за рамо со воздушна мрежа,рачките за носење на мрежата е задебелена кожа од влакна за целосна удобност. СОВРШЕНА СЕКОЈДНЕВНА ТОРБА : Голема Главна Преграда со затворање На Патент за дополнителна безбедност. Одличен организатор за гломазни, па дури и предмети, како облека, чевли, шишиња со вода, крпи, спортска опрема.Personal предмети како клучеви од автомобил, паричник и многу повеќе.ОПЦИИ ЗА НОСЕЊЕ : Отстранлив и прилагодлив ремен за рамо за лесно носење. Носете Спортска торба со дуфел со десната странична рачка.

Особините