.

16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА LG KM555E KM555R KM570. Со Голема Брзина Картичка Доаѓа со слободен SD И USB Адаптери. Доживотна Гаранција.

16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА LG KM555E KM555R KM570. Со Голема Брзина Картичка Доаѓа со слободен SD И USB Адаптери.

DEN 468.48

Стока
Достапно е за нарачката

16gb Микро Картичка Класа 6 Производител Тим Група + Слободен ГОЛЕМА Брзина USB читач Само 10% од големината на стандардната SD картичка. Вграден Код За Корекција На Грешки (ECC) за откривање и исправување на грешките во преносот. Поддржува Заштита На Содржината за Медиуми За Снимање (КПРМ). Доживотна Гаранција.

Особините