.

Лексибук Универзална Одвратно Ме Потчинети Стерео Слушалки, Вклучени Совети За Уши, Приклучок од 3,5 мм, Микрофон Интегриран, Сино/Жолто, HP008DES

Лексибук Универзална Одвратно Ме Потчинети Стерео Слушалки, Вклучени Совети За Уши, Приклучок од 3,5 мм, Микрофон Интегриран, Сино/Жолто,

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Приклучок : 3,5 мм џек Вклучени се дополнителни совети за уво. БОНУС : вклучен е прекрасен мал случај за чување слушалки!. Опис на производот стерео слушалки за висококвалитетен звук. Компатибилен со сите аудио уреди. Интегриран микрофон компатибилен со Повеќето Телефонски уреди Сет Содржи : Стерео Слушалки.

Особините