.

Пластични Клип Јака-Сон Фаќач Црна Бела-Широк-Средни 16-23

Пластични Клип Јака-Сон Фаќач Црна Бела-Широк-Средни 16-23

DEN 362.24

Стока
Достапно е за нарачката

Одговара на 16-23" големина на вратот и е 1 Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од Фаќач На Соништа. Појавување води/каишки на располагање.

Особините