.

2 Пакет-Замена За Motorola Mv11cv Батерија-Компатибилен Со Motorola HNN9044A Двонасочна Радио Батерија

2 Пакет-Замена За Motorola Mv11cv Батерија-Компатибилен Со Motorola HNN9044A Двонасочна Радио Батерија

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Замена Моторола Мв11цв Батерија Замена За Моторола Хнн9044а Двонасочни Радио Батерии. Количина : 2, Една Година Гаранција. Капацитет : 1000m Ah, Почетна Марка На Батерии. Ве молиме запомнете : Ова е почетен дел за замена на брендот На Батеријата, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици.

Особините