.

Моноприс Аркаден Борбен Стап Контролер, Ретро Игри, Аркаден Џојстик, USB Порта, Компатибилен Со Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch И Андроид - Серија На Темна Материја

Моноприс Аркаден Борбен Стап Контролер, Ретро Игри, Аркаден Џојстик, USB Порта, Компатибилен Со Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo

DEN 1919.84

Стока
Достапно е за нарачката

Прилагодлив Распоред На Копчиња Во Стилот На Vewlix : Класичен И познат распоред користејќи sanwa прекинувачи Прилагодлив Контролен Стап : со едноставно превртување на прекинувачот, заменете помеѓу левиот или десниот аналоген стап и Навигација Со Д-Подлога. Дизајниран Да Биде Модибилен : со вклучениот шрафцигер за шестоаголник и стандардната големина на компонентата, персонализирајте го вашето искуство за да одговара на вашиот стил на игра. USB Конекција : Стандардната USB конекција обезбедува искуство за играње без латентност низ широк спектар на платформи без дополнителен софтвер. Компоненти на горната Полица : со џојстикот Санва Денши и копчињата вградени во рамка од алуминиумска легура, Аркадниот Борбен Стап За Темна Материја е избор за автентично аркадно искуство.

Особините