.

Неекан Женски Обични Товарни Шорцеви Еластичен Струк Врвка Памук Лабаво Вклопување Надворешни Бермудски Шорцеви Мулти Џебови

Неекан Женски Обични Товарни Шорцеви Еластичен Струк Врвка Памук Лабаво Вклопување Надворешни Бермудски Шорцеви Мулти Џебови

DEN 255.84

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Врвка за влечење, затворање На Еластично затворање. Машинско Перење. Женски Обични Карго Шорцеви : Изработени од лесна брза сува,Дише и памучна ткаенина,(Против брчки,Згуснување,Дише,мека,лесна,пријателска за кожата),шорцеви за пешачење на Отворено до Колена,Потење На Влага,помага да се одбие лесната влага за да бидете ладни и свежи цел ден. Памучен Голф Спортови На Отворено Секојдневни Карго Шорцеви : женските класични шорцеви со среден струк имаат еластичен струк од 360 степени со прилагодлива врвка за подобро вклопување на половината,а половината не се витка и паѓа(внатрешно затворање на врвката,права Нога,Должина на коленото.) Случајно Трчање Кратко, за да се спречат траги од притисок на стомакот и нуди прилагодено вклопување за време на пешачење. Обични Релаксирани Мулти-Џебни Бермудски Карго Шорцеви : шорцеви за жени секојдневно лето со 8 Џебови, 2 странични џебови, 2 задни џебови, 4 странични џебови (вклучени 2 ПЛИТКИ ДЕКЕМВРИ), Празнични шорцеви тие се практични, се доволно длабоки за чување на вашиот мобилен телефон,клучеви,паричници и други најважни работи без да испаднат кога голф или атлетски. Женските Летни Секојдневни Шорцеви се дизајнирани со лабава,удобна права нога и уредна линија за автомобили,Женските Секојдневни Шорцеви за Истегнување направени со Памук,така што ткаенината нема да ја трие и оштети кожата за време на вежбањето,а должината на коленото обезбедува поголема слобода на движење и удобност.

Особините