.

ПРОДАВНИЦА ЗА НАСЛЕДСТВО Масло Од Семе Од Калинка Не гмо, Масло, Без Мирис | 2оз

ПРОДАВНИЦА ЗА НАСЛЕДСТВО Масло Од Семе Од Калинка Не гмо, Масло, Без Мирис | 2оз

DEN 198.40

Стока
Достапно е за нарачката

Чисто и ладно цедено масло од калинка Помага во чистење на скалпот и го промовира растот на косата. Помага во намалување на брчките и фините линии. Помага во поддршка на здрава кожа. Лесно се апсорбира што поддржува колаген и ја подобрува еластичноста.

Особините