.

Лондонската Компанија За Чешлање Мустаќи Восок | Силно целодневно држење | Сите Природни Состојки | Третман За Раст И Одржување На Мустаќи / 0,5 Fl Oz

Лондонската Компанија За Чешлање Мустаќи Восок | Силно целодневно држење | Сите Природни Состојки | Третман За Раст И Одржување На Мустаќи

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Квалитет на салонот : Вистинскиот пчелин восок создава полиран стил што ги остава вашите мустаќи да изгледаат здрави и негувани цел ден Придобивки : оваа формула ги навлажнува влакната на косата за да ги отплетка, да ги поправи оштетувањата, да ги направи податливи за стилизирање. Природно : Нашиот восок од мустаќи е без суровост, без алкохол, без парабени и е направен со минимални, висококвалитетни состојки. Како Да Се Користи : Загрејте ја површината на восокот Со фен, тријте помеѓу врвовите на прстите и нанесете рамномерно во мустаќи пред да чешлате, измазнете и обликувате во посакуваниот стил. Разновиден : Погоден За мустаќи од сите форми и големини, овој восок за коса на лицето се суши јасно и обезбедува цврсто, но изводливо целодневно држење. Восокот од мустаќи е изработен со вистински пчелин восок за да обезбеди цврсто држење и да создаде полиран стил.

Особините