.

LJYH Момчиња Зимски Стп Кожени Јакни Деца Кадифе Мотоцикл Згусне Палта

LJYH Момчиња Зимски Стп Кожени Јакни Деца Кадифе Мотоцикл Згусне Палта

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

95% стп кожа, 5% Полиестер Затворање на патент. Само Суво Чисто. Материјал : Стп Кожа и Полиестер, Постава : Кадифе, Погоден За Зима иumn, Големини за момчиња и девојчиња (3 години - 14 години). Костими од 50-тите Години, Стил На Мото-Бомбардер, Мека Топла Лажна Кожа, Патент За Мотоцикли, Јака За Држач За Моторџии, Ветроупорна И Ладна Заштита. Увезено, Хемиско Чистење или Бришење Крпи, Посебно миење за да се избегне боење. Овој Производ Е Достапен од Инвентарот НА ФБА, Не Грижете Се, Ако Производот не Ги Исполнува Вашите Очекувања, Ги Исполнувате Условите За Бесплатно Враќање. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред купувањето, според нивната сопствена големина за купување, за да избегнете непотребна вознемиреност за вас, препорачуваме да купите поголема големина. 5-6 години [ 120 см ] - - - Градите : 30,5 инчи; Рамо : 13,5 инчи; Ракав : 17,5 инчи; Должина : 19 инчи.

Особините