.

Професионален Директно Брич Пакет - Нерѓосувачки Челик Директно Брич Комплет со 20 Гравитација Премиум Ножеви

Професионален Директно Брич Пакет - Нерѓосувачки Челик Директно Брич Комплет со 20 Гравитација Премиум Ножеви

DEN 720.00

Стока
Достапно е за нарачката

БЕЗБЕДНА СПОЈКА - нашиот брич со бербер со исправен раб е минимално изложен за да можете јасно да видите што прецизно се бричите и ја потстрижувате косата додека останувате безбедни Нашиот брич со прав раб има затворач од нерѓосувачки челик што го олеснува вчитувањето на дерби сечилата. ИЗЛОЖЕНИ СЕЧИЛА-Нашиот брич со бербер со исправен раб е изложен 2 мм за да можете јасно да видите што бричите и прецизно ја потстрижувате косата. Нашиот брич со прав раб има влошка од нерѓосувачки челик што го олеснува вчитувањето на дерби сечилата. ШАРЕНИ БЕРБЕРСКИ МАТЕРИЈАЛИ-Без разлика дали купувате жолто жилет со потпис, или друг стил, гравитационите сечила за бричење со еден раб сигурно ќе се истакнат. Изберете го сечилото за разер што се издвојува. ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН-Нашите жилети за бричење за мажи се лесни и совршено избалансирани во вашата рака за целосна контрола на бричење.

Особините