.

Елен Ѕид Налепница Скрши 3Д Графички Лов На Животни Ѕид Налепница Уметност Мурал Постер Прилагодена Соба Декор Подарок UP230

Елен Ѕид Налепница Скрши 3Д Графички Лов На Животни Ѕид Налепница Уметност Мурал Постер Прилагодена Соба Декор Подарок UP230

DEN 752.00

Стока
Достапно е за нарачката

Изработени со висококвалитетни мат винил и еколошки мастила Достапни се многу големини-дизајнот на сликата е само за илустрација, ве молиме погледнете ги вистинските варијации на големината. Лесно За Нанесување-се однесува на секоја мазна површина. Лесно се отстранува и без да остави оштетување или остатоци на површината. Произведено во САД.

Особините