.

Infityle Безжична Ретро Игра Конзола, Приклучок И Игра Видео Игра Стап Изграден во 10000 + Игри, 4k HDMI Излез,9 Класичен Емулатори, Со Двојна 2.4 G Безжични Контролори.

Infityle Безжична Ретро Игра Конзола, Приклучок И Игра Видео Игра Стап Изграден во 10000 + Игри, 4k HDMI Излез,9 Класичен Емулатори,

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

€Вграден во 10000 + Ретро Игри●овој безжичен класичен систем за конзоли за тв игри има вградени 10000 + богати игри и 9 претходно инсталирани емулатори и доаѓа со картичка ОД 64 GB TF. Дозволете ви да играте игри што не се повторуваат секој ден, вратете ја забавата од детството и уживајте во времето за семејна забава. ●HD Излез, Приклучок И Репродукција ● Опремен Со надграден чип, моќна способност за работа со чип со Високи перформанси, играта е помазна и постабилна.Само приклучете & игра, нема потреба да ја преземете игри или вметнете картички. HDMI HD излез, проверете дали вашиот екран има ВЛЕЗНА порта HDMI, така што конзолата може да се поврзе со вашиот телевизор/тв сет-топ кутија. ●2 Безжични Контролери●оваа класична конзоли за игри е опремена со 2 бесплатни безжични контролери, Стабилна врска со практично нула латентност и максимално растојание за поврзување од 35 стапки, уживајте со пријателите и семејството!ЗАБЕЛЕШКА : ( 2 безжични контролори треба да инсталираат 4 ААА батерии, кои не се вклучени во пакетот). €Широк спектар на апликации И Лесно Ракување Q Оваа безжична конзола за игри е погодна ЗА 4k ТВ/компјутер/монитор/проектор СО ултра висока дефиниција, поддржува HDMI конекција (не-AV излез)започнете за неколку минути со едноставно поставување и работа.

Особините