.

Вкусни почетни Нараквици За Глуждот За Жени Девојки, 18к Позлатени Вкусни Нк Фигаро Синџир кубни Цирконски Шарм Почетни Глуждови За Жени Девојки Подароци За Накит

Вкусни почетни Нараквици За Глуждот За Жени Девојки, 18к Позлатени Вкусни Нк Фигаро Синџир кубни Цирконски Шарм Почетни Глуждови За Жени

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

ГОЛЕМИНА : фигаро НК Ширина На Синџирот : 4,5 мм, должина на Глуждот големина : 9+2 продолжување, трендовски Кубни Цирконски Шарм Почетни Глуждови За Жени девојки Накит Подароци МАТЕРИЈАЛ : материјалот на ланецот е нерѓосувачки челик со позлатен 18к, материјалот на буквата Е Висококвалитетен месинг со Кубен Циркон,никел,без олово. ПОЧЕТНИ Подароци ЗА ГЛУЖДОТ : овој Вкусен почетен додаток за нараквици За Глуждот за лето, можете да го носите како што сакате. Носете ги овие почетни глуждови во секоја пригода и бидете подготвени да блеснете и совршен подарок за жени девојки ,девојка,мајка,Баба,ќерка,внука. ПО УСЛУГАТА : ако имате какво било прашање или проблем за примање на Овој Вкусен Почетен Глужд,ве молиме контактирајте не,ние ќе ви ги дадеме најдобрите решенија ,100% по услугата.

Особините