.

DTJEWELLS Кластер Плишано Мече Приврзок 1.00 Кт Лабораторија Создаде Дијамант &засилувач; Симулирани Црвен Гранат ВО 14k Жолто Позлатени

DTJEWELLS Кластер Плишано Мече Приврзок 1.00 Кт Лабораторија Создаде Дијамант &засилувач; Симулирани Црвен Гранат ВО 14k Жолто Позлатени

DEN 1951.84

Стока
Достапно е за нарачката

ДТ НАКИТ КЛАСТЕР Плишано Мече Приврзок 100 Кт Лабораторија Создаден Дијамант Повод : Секојдневно Носење, Облека За Забави, Подароци За Роденденска Годишнина за Некој Што Го Сакате. Чувајте Го Без Лосион , Крема За Сончање, Вода И Парфем. Овие производи можат да го заглават вашиот прстен-добра идеја е да го соблечете пред да нанесете производ. ДТ НАКИТ КЛАСТЕР Плишано Мече Приврзок 1.00 Кт Лабораторија Создаде Дијамант И Симулиран Црвен Гранат ВО 14к Жолто Позлатен.

Особините