.

Sony HT-A3000 3.1 ch Dolby Atmos Звучна Лента Опкружувачки Звук Домашно Кино Со DTS: X и 360 Просторно Звучно Мапирање, работи со Google Assistant

Sony HT-A3000 3.1 ch Dolby Atmos Звучна Лента Опкружувачки Звук Домашно Кино Со DTS: X и 360 Просторно Звучно Мапирање, работи со Google

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Добијте го целосниот ефект На Долби Атмос И ДТС : Х Со Вертикалниот Опкружувачки Мотор На Сони, Предниот Опкружувачки С-Сила И 360 Просторно Звучно Мапирање 360 Просторен Звук што се прилагодува на вашата околина достапен со опционални задни звучници. Оптимизацијата на Звучното Поле лесно го калибрира HT-A3000 во вашата соба. Извонреден опкружувачки звук од вградени двојни сабвуфери и три предни звучници, вклучувајќи централен канал за јасен дијалог. Музиката оживува со 360 Реалност Аудио. Подобрете го поставувањето со опционални безжични сабвуфери и задни звучници. Спарете ГО HT-A3000 СО ТВ BRAVIA XR за да уживате Во Синхронизацијата На Акустичниот Центар и лесниот пристап до контролите на звучната лента. Премиум омни-насочен блок дизајн. Проследете го вашиот пат со вградена поддршка За Spotify Connect, Bluetooth, Wi-Fi, chromecast вграден и Apple Air Play 2.

Особините