.

КА1 ДС501 - 12130 Про Заден Единечен Прилагодлив Комплет За Серпентина

КА1 ДС501 - 12130 Про Заден Единечен Прилагодлив Комплет За Серпентина

DEN 12350.08

Стока
Достапно е за нарачката

автомобилска суспензија-производи Барате лесен начин да ја претворите суспензијата на залихите во суспензија над серпентина? КА1 ќе се опфатени со Нивните Про Серпентина Над Конверзија Систем. Вклучува апсолутно се што ви треба за да ја завршите работата! Вклучен Хардвер За Монтирање На Пролетта. 100% Дино Тестирани и Сериски. Ревалив и Обновлив од Фабриката КА1 Или Овластените Сервисни Центри КА1. Произведено во САД. 130 фунти пролет стапка. Вклучени се 12 инчни пружини за намотување. Се продава како комплет.

Особините