.

Плод На Земјата Алое Вера Гел, Ливче Од Роза, 6 Мл

Плод На Земјата Алое Вера Гел, Ливче Од Роза, 6 Мл

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Луксузна Навлажнувачка Терапија за Сува Или Изгорена Кожа Не Содржи Алкохол. Нема Додадена Боја. Брзо Се Апсорбира. Подигнување Мирис. Релаксирачкиот Гел Од Алое Вера од Ливчиња од Роза ги транспортира вашите сетила додека ги лади смирувачките Алое Вера формира заштитна бариера на вашата кожа за да помогне во задржувањето на влагата и да промовира заздравување. Трансформирајте го вашето олеснување од изгореници во луксузно смирувачко искуство. Откријте го уникатното искуство На Гелот Од Алое Вера со Роза! Подигнување.

Особините