.

4 Пакувајте Шприц за Наводнување Со Заби за Еднократна употреба од 12 кубика Со Закривен Врв

4 Пакувајте Шприц за Наводнување Со Заби за Еднократна употреба од 12 кубика Со Закривен Врв

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Лесен за употреба : клипот на овој шприц добро се вклопува, лесно се турка надолу и се повлекува нагоре, нема да се одвои Заоблен Врв : Работи добро за да влезе во мали простори, може да достигне места каде што вашиот конец и четка за заби не можат да стигнат. Запечатено Пакување : Шприцот е изработен од полипропиленска пластика, безбеден и безопасен и спакуван запечатен. Широка употреба : Костум за миење заби по орална хирургија, корисна алатка за наводнување на исеченици и гребнатини кога патувате, исто така одговара за полнење со лепак кога работите занаетчиски работи или хранење лекови за вашите миленици. Пакетот вклучува : 4 пакет вкупно, може да користи различен за различна употреба, или можете да споделите некои со членовите на вашето семејство или пријатели на кои им е потребен. Вклучен Пакет : 4 € Закривен Шприц.

Особините