.

Aeroquip FCM2015 Сина Елоксирани Алуминиум - 16an Машки До 3/4 Директно Цевка Адаптер

Aeroquip FCM2015 Сина Елоксирани Алуминиум - 16an Машки До 3/4 Директно Цевка Адаптер

DEN 1185.60

Стока
Достапно е за нарачката

Стручно дизајниран и произведен за исклучително висок квалитет Правиот стил е одличен за поврзување на водовод кој бара малку или воопшто не се наведнува во линијата. Адаптер е големина -16 НА едниот крај и 3/4" цевка нишка на другиот. Направено од алуминиум за да биде силно, но лесно, со сина елоксирана завршница за привлечен изглед и отпорност на корозија. Адаптерите за аерокип се одличен избор за водоводни проекти со високи перформанси. Овој адаптер е произведен од алуминиум, давајќи му ја потребната цврстина без непотребна тежина и има сина елоксирана завршница за отпорност на корозија и привлечен изглед. За да избегнете протекување, бидете сигурни дека врските се чисти пред затегнување и не преголем вртежен момент. Овој адаптер за прав стил е со големина -16 НА едниот крај и конец од цевки од 3/4 инчи од другиот крај. Ве молиме запомнете : Итон аерокип фитинг толеранции се дизајнирани да одговараат На Итон аерокип црево толеранции.

Особините