.

Џиенто Вода Шише Ракав Торбичка Ракав За Шише Со Вода Вода Шише Додатоци Погодни За Внатрешни, Надворешни

Џиенто Вода Шише Ракав Торбичка Ракав За Шише Со Вода Вода Шише Додатоци Погодни За Внатрешни, Надворешни

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

Пакет : 1 ПАРЧИЊА ракав за шише со вода (со ремен за рамо и брава за Ремен што се одвојува) Материјал : Изработен од полиестер, тој е лесен, удобен и издржлив, што ви овозможува подобро да го вклопите шишето со вода во овој ракав за шише со вода. Погоден за сите типови на тело : овој ракав за шише со вода има прилагодливи ремени за да одговара на различни видови на тело. Погоден за сите прилики : овој ракав за шише со вода можете да го користите за работа, училиште, внатрешни и надворешни активности. Подарок : можете да го дадете овој ракав за шише со вода на различни возрасни групи, мажи, жени, девојчиња, момчиња, деца. Овој ракав за шише со вода е изработен од полиестер, лесен и разумно дизајниран така што може подобро да одговара на вашето шише со вода. Лесно за ставање и полетување. Може целосно да ја заштити површината на вашето шише со вода од гребнатини, дробење итн.

Особините