.

Леново Најновите V14 G2 14 FHD IPS Лаптоп За Бизнис И Студенти, Intel i5-1135G7, 20GB RAM МЕМОРИЈА 512GB SSD, Веб Камера, WiFi, Windows 10 Pro +Gm Додатоци

Леново Најновите V14 G2 14 FHD IPS Лаптоп За Бизнис И Студенти, Intel i5-1135G7, 20GB RAM МЕМОРИЈА 512GB SSD, Веб Камера, WiFi,

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

€Intel i5-1135g7 Процесор_ 11th Gen Intel Core i5-1135 G7, 4 Јадра 1x USB 32 Gen 1 Тип-C Порти; 1 XRJ-45; 1 XHDMI; 1x слушалки / микрофон комбо приклучок (3. 1920x1080 FHD дисплеј. Напон : 12,0 волти. Модел година : 2022.

Особините