.

Оамико Бебе Девојчиња Марија Џејн Станови Нелизгачки Гумен Ѓон Со Bownot Дете Први Пешаци Принцеза Венчаница Чевли

Оамико Бебе Девојчиња Марија Џејн Станови Нелизгачки Гумен Ѓон Со Bownot Дете Први Пешаци Принцеза Венчаница Чевли

DEN 668.80

Стока
Достапно е за нарачката

Стп Кожа Quality Callity Fater-Ова Бебе Мери Јапеејн Станови Изработени Со Безбедна Стп Кожа Без Никаква Стимулација На Кожата, Удобни и Флексибилни за Поддршка На Природниот Раст на Стапалата. ●Гумен Ѓон Q-Симпатични Чевли За Девојчиња Принцеза Со Гумен Ѓон Што не Се Лизга, Удобен и Дише, Многу Лесен и Флексибилен, Што може Да Ги Поддржи Секојдневните Активности на Бебињата и Да Ги Натера Малите Стапала Да Растат Здраво и Природно. ●Лесно Носење-Затворањето На Куката и Јамката Ги Прави Нашите Чевли За Бебешки Фустани Лесни За Облекување,соблекување, Не Мора да се Грижите Дали Вашето Бебе Ќе Ги Исфрли Чевлите За Бебиња Додека Играте. ●Новороденче Подарок-Симпатичниот Дизајн На Лак ќе Ја Натера Вашата Принцеза На Новороденчиња Да Добие Повеќе Пофалби во Различни Прилики како Што Се Забава, Свадба, Фотографија и Друга Активност. Најдобар Туш За Бебиња, Роденден, Подарок За Крштевка. ●100% Загарантирано-Ве Молиме Измерете Ги Стапалата На Бебето за да Одговараат на Должината на Чевлите. Ако сте Незадоволни Од Која било Причина, Ве Молиме Контактирајте Не И Со Задоволство ќе Ви Обезбедиме Избор на Замена или Враќање На Средствата. Оамико е посветена на обезбедување на децата со безбедни/висококвалитетни/удобни/модни чевли за бебиња, нашата цел е да обезбедиме задоволителни услуги за родителите и да создадеме прекрасно и шарено детство за децата.

Особините