.

Лабораториска Микроскопска Опрема 100 ПАРЧИЊА Тркалезни Празни Слајдови Капаци, 3-50мм Стаклени Микроскопски Капаци Лизгачки Лизгалки, Тркалезни Додатоци За Микрос?

Лабораториска Микроскопска Опрема 100 ПАРЧИЊА Тркалезни Празни Слајдови Капаци, 3-50мм Стаклени Микроскопски Капаци Лизгачки Лизгалки, Тркалезни

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Количина : 100 парчиња во една кутија Големина : €3mm-Qu50mm за избор. Дебелина : 0,006 "(0,13-0,17 мм). Материјал : Стакло. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите Можат Лесно Да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите.

Особините