.

Ксинглијан 8 Мл Проѕирни Пластични Тегли Со Црни Капаци Контејнери За Складирање Кујна Што Може Да Се Полнат За Сува Храна, Кафе, Ореви И Многу Повеќе, 6 Пакувања

Ксинглијан 8 Мл Проѕирни Пластични Тегли Со Црни Капаци Контејнери За Складирање Кујна Што Може Да Се Полнат За Сува Храна, Кафе, Ореви И

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот пластична тегла од 8 мл Вклучува : Дојдете со 6 Пакувања 8 мл празни пластични контејнери за тегли со капак од завртки Мала пластична тегла од 8 мл Со Големина На капакот : дијаметарот на овие пластични тегли за складирање е 3 инчи/75 мм, висината е 3,5 инчи/88 мм. 8 мл Тегли Со Капаци Материјал : овие тркалезни тегли изработени од материјал за храна, контејнерите не се лесни за кршење, полнење и издржливи за долготрајна употреба, А не БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ. Повеќенаменски пластични тегли со храна од 8 мл со капаци : Одлични за кујна, оставата, чајната кујна или употреба во домаќинството за складирање на суви производи, ореви, кафе повеќе. Квалитетна Услуга : Обезбедете висококвалитетни и издржливи производи. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Особините