.

Лолаки Танц Шалови За Деца Играат 12 Парчиња Надградени Шалови За Играње За Бебиња Мали Деца Движење Плоштад Жонглирање Свила Музика Танцување Шамија Bам Бенд Марам

Лолаки Танц Шалови За Деца Играат 12 Парчиња Надградени Шалови За Играње За Бебиња Мали Деца Движење Плоштад Жонглирање Свила Музика

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Танцови Шалови : музичките шалови од 12 ПАРЧИЊА вклучуваат 6 живописни бои, секоја боја 2 парчињаСветлите бои ги задоволуваат вашите различни потреби и ви даваат среќно расположение.Овие се забавни за жонглирање и употреба за имагинарна игра и танцување. Нов Стандард На Премија : Стручно подобрен на подолго, побезбедно време за играње. Нема повеќе расипани рабови или залутани нишки. Во споредба со редовната верзија на шалови за жонглирање, шаловите имаат 50% погусти и поотпорни на кинење. Подобро За Планетата : Едноставен стил на пакување, елиминирајте ја маката од постојано отстранување на тие кеси за пакување и го намалува пластичниот отпад. (Голема големина, 24 х 24 инчи / 60 х 60 см ). Шарени Шалови : марамите за играње виножито можат да го привлечат вниманието на децата, да го подобрат препознавањето на нивните бои, да ги стимулираат децата да играат, Да Промовираат Креативно Размислување, Развој на Имагинација, координација рака-око и моторни вештини.

Особините