.

Микроскопски Додатоци 23,2 мм Т Прстен Монтирање На Леќи Поставете Додатоци За Камера Микроскопски Леќи Лабораториски Потрошен Материјал

Микроскопски Додатоци 23,2 мм Т Прстен Монтирање На Леќи Поставете Додатоци За Камера Микроскопски Леќи Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 1505.60

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетна Метална Конструкцијаи процес, издржлив за долготрајна употреба Адаптер за камера за микроскопи со стандардни Порти За Окуларот од 23,2 мм. Корисни додатоци ви овозможуваат да ја прикачите Камерата на стандардниот Микроскоп со дијаметар на окуларот од 23,2 мм (Потребен Е Адаптер за Монтирање За Камера). Примени : Стандардни Пристаништа За Окуларот од 23,2 мм. Со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нишка : М42х0, 75бојка : Црна Тежина : 32гпакетот Вклучува : 1 Х Микроскоп Т Адаптернота : 1.

Особините