.

Пајак Приврзок Ѓердан Лесен Хируршки Нерѓосувачки Челик Шарм Пајак Клучната Коска Ѓердан

Пајак Приврзок Ѓердан Лесен Хируршки Нерѓосувачки Челик Шарм Пајак Клучната Коска Ѓердан

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристика : Пајакот симболизира магична моќ, силна виталност и правда Уникатниот дизајн на ѓердан од пајак приврзок ги симболизира народите кои копнеат по суперхерои! Нејзините кул, убаво, и костуми за секојдневно носење.Идеални подароци за специјалниот што го сакате.Идеални подароци За Божиќ, Валентин, Ноќта на Вештерките,забава, годишнина, роденденска прослава итн. Мерење : големина На Приврзок За Ѓердан : 0,98 инчи (Должина)*1,38 инчи(Висина); прилагодлива должина На Ланецот На Ѓердан : 17,71 инчи со ланец за продолжување од 1,97 инчи; Вкупна Тежина : 6г. Материјал : синџирот на клучната коска на приврзокот спајдермен е изработен од легура, без Никел, без Олово, без Кадмиум и Хипоалергичен, Особено за оние со чувствителна кожа. Гаранција на продавачот : 100% Задоволство, Бесплатно Враќање : Обезбедуваме 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите(Заменете или Вратете) Од која било Причина.

Особините