.

Ајша.О Убавина АЈША О-Исчистено Миење За Пенење Лице - 150мл Направено Со Органски Состојки Ја Мие Нечистотијата &засилувач; Нечистотиите Длабоко Ја Прочистуваат Кож

Ајша.О Убавина АЈША О-Исчистено Миење За Пенење Лице - 150мл Направено Со Органски Состојки Ја Мие Нечистотијата &засилувач; Нечистотиите Длабоко

DEN 1406.40

Стока
Достапно е за нарачката

ДЛАБОКО ЧИСТО Направено СО Билен Ботанички Ним за да помогне во прочистување на кожата ЈА ХИДРИРА КОЖАТА-Направена Со Билно Ботаничко Црно Семе за да ја балансира хидратацијата на кожата. 100 проценти ПРИРОДНИ БИЛНИ ботанички. Тип на кожа : Склони Кон Акни, Сите Типови На Кожа. Перење За Лице СО ЧИСТО ЛИЦЕ-перење за Лице-пенење со Ним нежно средство за чистење пенење ја прочистува кожата од нечистотија, масло и шминка без прекумерно сушење. Натопени со ботанички производи кои го разјаснуваат и подобруваат тенот откривајќи младешки Чист сјај на Лицето. __ А Длабоко прочистува __ _ ја Разјаснува кожата __ _ го Подобрува тонот на кожата ___ Одговара на сите типови кожа Како да се користи : Нежно масирајте со кружни движења. Исплакнете добро. Следете Со Ао Смирувачки Тонер и Крем за Лице АО наутро и АО.

Особините