.

Жените Шапка Сонце Шапка Бејзбол Хоп Прилагодливи Хип Капа Плажа Мажи Модни Цвеќиња Бејзбол Капи Може Да Сум Сонцето Визир

Жените Шапка Сонце Шапка Бејзбол Хоп Прилагодливи Хип Капа Плажа Мажи Модни Цвеќиња Бејзбол Капи Може Да Сум Сонцето Визир

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер + Долг раб чувајте повеќе отсјај и подалеку. Сонцето не е повторно и лицето нема да биде изгорено од сонце. Различни бои се достапни.Со прилагодливо затворање на грбот одговара за унисекс, жени, мажи или млади. Шапката на визирот е изработена од висококвалитетна ткаенина, која е мека и нежна за кожата; има убава еластичност и може да се истегне по своја волја, нема да им даде на луѓето цврсто чувство,што ќе ви донесе кул и удобни искуства со летно носење.Шапката на визирот прифаќа лесен дизајн за да го олесни товарот на спортот, што ви овозможува да се движите и да играте со мала тежина, а шапката може да се преклопи и да се стави во ранецот и багажот без да зафаќа простор. Одлично за голф, трчање, тенис, риболов, бејзбол, качување, велосипедизам пешачење, трчање, пешачење, шопинг, јога, туризам, голф или други спортови на отворено. капа за момчиња за мажи капа за камионџија капа за бејзбол капа вградена капа капа за голф капа за зимска капа капа за чорапи капа со скали капа за визир капи со рамни капи жаба капа за трчање капи за бејзбол капи за женски капачиња за топка капа за гроздобер капа капа за летна капа капа за беретка капа за капа капа за капа за капа рибарски капи црно капаче капа капа капа капа за голф капа 5 панел капа видови капачиња капа за беретка воена капа капа за девојки капа црна бејзбол. капа за камионџии капа за камионџии со кожна лепенка капа за камионџија капа за голф најдобра капа за камионџија со рамна капа за камионџија бела и црна капа за камионџија капа за камионџија обична капа за камионџија шапка за камионџии со шапка за камионџии со шапка за камионџии со шапка за камионџии со мрежести грбови машки мрежести капи капа за камионџии гроздобер капи за младински камионџии капи за камионџии од старата школа капи за камионџии потресени шапки за камионџии т. карактеристики : + материјал е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.

Особините