.

Бпфи 24 Пакување 1 Мл Тркалезни Проѕирни Стаклени Козметички Тегли Со Внатрешни Облоги И Црни Капаци, Стаклени Тегли За Патување, Козметички Контејнери За Балсами З?

Бпфи 24 Пакување 1 Мл Тркалезни Проѕирни Стаклени Козметички Тегли Со Внатрешни Облоги И Црни Капаци, Стаклени Тегли За Патување, Козметички

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Добро произведени 1оз проѕирни стаклени козметички контејнери со капаци Дојде со внатрешни облоги, дополнителното внатрешно капаче помага да се спречат протекување. Големина : Дијаметар : 1,97 инчи(5см), Висина : 1,46 инчи(3,7 см); Капацитет : 1оз(30мл). Мали стаклени тегли за шминка со капаци 1 мл совршени за чување лосион, пудра, масти, сенки за очи, натопи за нокти, мелем за усни, креми и се добри за лигите, бојата, накитот. 1оз патување козметичките контејнери со капаци се преносливи за погодно вклопување во вашите торби. Идеален за патување, кампување, вокација. Пакет : 24 пакување 1 мл козметички стаклени тегли со капаци, внатрешни Облоги. 1oz (30ml) Стакло Козметички Тегли со Капаци, Refillable Контејнери, Патување Контејнери за Шминка, Крем, Лосион, Прав Сет на 24 *Пакет : 24pcs јасно козметички тегли 24pcs капаци 24pcs внатрешните облоги *Материјал : Стакло *Боја : Транспарентна *Дијаметар : 1.97 инчен(5cm) *Висина : 1.7 cm) *Капацитет : 1oz(30ml) Дизајн : Цилиндар стакло козметички сад за крем, прав, усна чистење. Изглед : Модерни, концизни стаклени козметички тегли. Корисно : Тегли за Шминка совршени за складирање САМОСТОЈНИ масти, креми, лосиони, сенки за очи, пилинг за усни, пудра, лигите, боја, накит.

Особините