.

Безбедносен Брич со двоен Раб, Брич За Рачка Од Легура На Цинк Од Вештачко Дрво со 5 Швајцарски Сечила Од Нерѓосувачки Челик, Тежок Еколошки Брич за Бричење, Спакува?

Безбедносен Брич со двоен Раб, Брич За Рачка Од Легура На Цинк Од Вештачко Дрво со 5 Швајцарски Сечила Од Нерѓосувачки Челик,

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

●Машка Извонредна Алатка За Бричење ● целото тело и делови се направени од метали, нашиот безбедносен брич дава извонредно цврсто искуство Подобрен со водоотпорен слој за галванизација, овој бакарен брич издржува секојдневно бричење и лесно го плакне чистењето. Текстурата слична на дрво во голема мера додава убавина на нејзината фина изработена форма. ●Handономски Пондерирана Рачка●Дизајнирана Со рачка долга 4,4 инчи од тежина од 3,3 унци, овој безбедносен брич за мажи ви овозможува да се чувствувате составени секој пат кога го користите. Рамниот крај дури ви овозможува да го издржите по употребата, помагајќи да се исцеди водата и да се одржува бричот чист за следната употреба. ●Остро И Безбедно Искуство За Бричење, Доаѓајќи со 5 швајцарски нерѓосувачки челични сечила, овој брич со двоен раб има острина за вашето бричење. Уникатната безбедносна структура лесно ја чува вашата кожа од штета, нудејќи брзо, безбедно и издржливо искуство со години.

Особините